Anahi Dulce Maite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi Dulce Maite

Dobrodosli na forum! nadam se da cete se zabaviti!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Anahi ostavila bolesnog oca da umre u bedi!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*R*o*b*e*r*t*a*
Admin
Admin
*R*o*b*e*r*t*a*


Broj poruka : 101
Godina : 30
Datum upisa : 24.10.2007

Anahi ostavila bolesnog oca da umre u bedi! Empty
PočaljiNaslov: Anahi ostavila bolesnog oca da umre u bedi!   Anahi ostavila bolesnog oca da umre u bedi! EmptyUto Apr 29, 2008 3:52 pm

Dok Anahi uziva u svojoj novoj vili koju je platila milion dolara,njen otac zivi u sirotinjskoj cetvrti,gde sve vrvi od kriminalaca.Ani mu daje tek toliko da moze da prezivi.Medjutim,niko ne krivi Anahi zbog toga jer je njen otac ostavio nju,njenu majku i njenu sestru zbog druge zene,i nije ga bilo briga da li oni imaju sta da jedu,a sada kada je bolestan,ocekuje da Anahi stalno bude pored njega,i da izostaje sa svojih turneja da bi bila pored njega.Neki tvrde da je Ani u pravu sto mu daje tek toliko novca da moze da prezivi, jer ih je ostavio,dok neki tvrde da ne bi trebalo da se tako ponasa prema ocu.Ko je u pravu,odlucite sami!
Anahi ostavila bolesnog oca da umre u bedi! 24yv9ua
Nazad na vrh Ići dole
https://anahidulcemaite.serbianforum.info
****ANAHI****
Admin
Admin
****ANAHI****


Broj poruka : 96
Datum upisa : 14.06.2008

Anahi ostavila bolesnog oca da umre u bedi! Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi ostavila bolesnog oca da umre u bedi!   Anahi ostavila bolesnog oca da umre u bedi! EmptySub Jun 14, 2008 5:30 pm

p aja mislim da to nije istina mislim da su malo vise preterali sto su napisali umri tata!!!! a imam jedan video na kom anny kaze da su to izmisljotine i kaze da njeni roditelji zive zajedno tako da neverujem u ovo!
Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi ostavila bolesnog oca da umre u bedi!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi &.....
» Anahi
» Anahi
» Anahi spotovi!
» Anahi xaxaaxa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi Dulce Maite :: Anahi u novinama-
Skoči na: